укр eng рус
 

Тваринництво


Тваринництво — один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Агро-Овен». Галузь займається розведенням свиней і великої рогатої худоби.

Створено єдиний тваринницький комплекс з власною кормовою базою та переробними потужностями.

З метою максимальної ефективності був створений повний технологічний цикл, що включає в себе:

  • Станція штучного осіменіння
  • Племінні заводи
  • Репродуктор
  • Відгодівельні майданчики
  • Комбікормовий завод
  • М'ясопереробний завод
  • Біоенергетична установка

 

Свинарство

Станом на 1 вересня 2014 на 5 виробничих майданчиках міститься 46 000 голів свиней, з них 3800 голів свиноматок, 100 голів кнурів, 18 000 голів відгодівельного контингенту, решта - це поросята до відлучення і на дорощуванні. Річний обсяг виробництва становить понад 7000 тонн продукції.

Основою вирощування свиней служить політика біологічної безпеки, яка передбачає вимоги до роздільного утримання груп тварин з урахуванням їх спеціалізації при дорощуванні та відгодівлі, ізольованості виробничих майданчиків, спостереження за здоровим поголів'ям, а також здійснення інших профілактичних заходів. Завдяки таким умовам утримання забезпечується швидке зростання свиней, що дозволяє досягати суттєвих результатів.


Тільки найкраще


Скотарство

Галузь скотарства в корпорації представлена двома племінними заводами по розведенню м'ясної худоби - Української М'ясний і Сірої Української порід, а також племінним репродуктором світлої Аквінтанской породи.

Виробничі майданчики знаходяться в екологічно чистому Магдалинівському районі, що дозволяє отримувати продукцію найвищого класу, як по екологічним нормативам, так і за смаковими якостями найніжнішого м'яса.

Безперебійну роботу виробництва, по замкнутому циклу, забезпечує комбікормовий завод поставлений датською компанією SKIOLD SAEBY A/S розрахований на виробництво 100 тонн високоякісного комбікорму на добу. Зернова група комбікормів вирощується тільки на власних землях корпорації при дотриманні найвищого контролю якості виробництва продукції.