укр eng рус
 

Батьківське стадо


Батьківське стадо - проект, який дозволив забезпечити замкнуту вертикальну інтеграцію корпорації "АГРО-ОВЕН" у сфері птахівництва. Початок будівництва першого об'єкту комплексу - літо 2015 року. Комплекс складається з 7 об'єктів: 6 фабрик та яйцесклад. На сьогодні, батьківське стадо повністю забезпечує потребу підприємства в інкубаційному яйці.

Важливість цього проекту також обумовлена створенням робочих місць. На фабриках працює виключно місцеве населення. Створені колективи підготовлені і навчені найсучаснішим методам вирощування в області птахівництва. Трудовий колектив усього комплексу складається з 82 співробітників, задіяних в технологічних процесах.


початок успіху


Alternate Text Птахофабрики разташоваі в Магдалинівськом районі Днепропетровської області по таких начеленних пунктах:

  • Поливанівка,
  • Краморка, 
  • Котовка, 
  • Мар'євка. 

На усіх фабриках встановлено обладнення від немецької компаниї Big Dutchman. Незалежне газовое господарство, резервне електроживлення - забеспечуэ безперебійну роботу і комфортні умови для утримання птахів увесь рік. Кормові компоненти виготовляються на власних потужностях Губинихского комбікормового заводу, корпорациї «АГРО-ОВЕН». Новітні технології та програмне забезпечення у комплексі дозволяє автоматично контролювати мікроклімат, годівлю та напування всього поголів'я, що дозволяє мінімізувати людську працю. Аналогів таких проектів на Україні не існує.

Експерименти у сфері посадки поголів'я дозволяють досягати високої продуктивності. Вся структура виготовляє 35 млн. інкубаційних яєць на рік. За таких обсягів виробництва, збір яєць з гнізда проводиться в автоматичному режимі.