укр eng рус
 

Елеватор


У 2019 році компанія «АГРО-ОВЕН» запустила в уксплуатацію елеватор. Даний комплекс базуєтья на території Губинихського комбікормового заводу.


На комплексі діє система автоматизації  процесів управлення з використанням німецького обладнення, компанії BDW Feedmill Systems.


продумана логістика


Силосний корпус складається з 6 складів,   ємністю по 6 000 тон кожен.  Потужність одночасного зберігання складає  36 000 тон. Система вертикального зберігання забезпечує підвищений рівень захищеності сировини від впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища (вогкості, дощу, снігу).


Прийом продукції виконується безпосередньо з автотранспорту. Для цього комплекс обладнаний Автомобілерозвантажувачем   У-АРГ-1880.17,2.   підприємства Елеваторпромсервіс.   Устаткування дозволяє вивантажувати зерно через бічний борт причепів.


Сировина, що зберігається, використовується для виробництва розсипних і гранульованих кормів. Передача сировини від елеватора на комбікормовий завод проводиться автоматично. Також, передбачено відвантаження продукції на автомобільний і залізничний транспорт.