укр eng рус
 

Птахівництво


Птахівничний напрямок в корпорації «Агро-Овен» існує з 2006 року. Сьогодні бройлерниЙ бізнес «Агро-Овен» - це потужне виробництво європейського рівня, що включає інкубатор, три птахофабрики з вирощування поголів'я бройлерів, комбікормовий завод, комплекс з переробки м'яса птиці, цех м'ясо-кісткового борошна і три сучасні лабораторії різного профілю.

Реалізацією м'яса бройлерів займається Торговий дім, створений з цією метою в компанії. Саме на етапі вирощування бройлерів формуються смакові якості м'яса.

Поживні корми, які виробляються на «Губининському комбікормовому заводі», відсутність у раціоні птиці шкідливих добавок не натурального походження, найчистіша вода з артезіанської свердловини, сучасна технологія виробництва і турбота фахівців «Агро-Овен», гарантують якість і відмінний смак м'яса.

Придбати м'ясну продукцію під ТМ «Золотко» споживач може в мережі власних магазинів, їх вже налічується більше 20, у великих роздрібних мережах, фірмових торгівельних точках України, а також у країнах СНД, Азії та Близького Сходу.


ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО


Гарантія успіху компанії - використання новітніх технологій, кваліфікований персонал і постійний контроль якості всіх стадій виробництва, забезпечений сучасними лабораторіями. Головна мета компанії «Агро-Овен» у співпраці зі споживачами - довгострокові партнерські відносини, побудовані на стабільності, взаєморозумінні і довірі.