укр eng рус

ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС

Рослинництво є профільним напрямком сільськогосподарської діяльності компанії «АГРО-ОВЕН». Загальний земельний банк галузі налічує 16 000 га родючих чорноземів. До складу компанії входить 4 сільгосппідприємства, які розміщені в 4 районах Дніпропетровської області (Магдалинівський, Новомосковський, Дніпропетровський і Солонянський).

 

    Ефективність виробництва галузі рослинництва в компанії «АГРО-ОВЕН» багато в чому визначається системою контролю якості, що діє на всіх етапах виробничого процесу: обробка грунту, підготовка насіннєвого матеріалу і посів, догляд за посівами, збирання та зберігання.

виробничі потужності

 

Якість насіння

 

   Якість насіння - важливий фактор для отримання високих врожаїв. «АГРО-ОВЕН» співпрацює зі світовими виробниками насіннєвого матеріалу сільськогосподарських культур: Піонер, Сингента, Лімагрейн, КВС, ЗААТЕН Уніон та ін.

 

   А також компанія працює з провідними селекціонерами НДІ України. 

 

Органічні добрива

 

   Для поліпшення родючості грунту і збалансованого харчування вирощуваних культур, щорічно на полях компанії вноситься понад 50 000 тонн органічних добрив.

 

Зберігання та переробка

 

   Зберігання і переробка продукції галузі рослинництва здійснюється на комбікормових заводах, які входять в структуру компанії.

 

   Власні складські потужності з інфраструктурою для приймання, очищення, сушіння та зберігання дозволяють якісно зберегти до 150 тис. тонн зерна.

 

Технології обробки грунту

 

   Компанія «АГРО-ОВЕН» використовує різні технології обробітку грунту: no-till, мінімальна і традиційна обробки грунту.

 

   Синтез різних технологій обробки дозволяє адекватно реагувати на зміни погодних умов, тим самим досягаючи високого рівня врожайності вирощуваних сільськогосподарських культур. 

 

Системи навігації

 

   Вся техніка компанії «АГРО-ОВЕН» обладнана навігаційною системою GPS.

 

   GPS - навігація дозволяє ефективно використовувати техніку, підвищує рівень планування, обліку робіт і витрат, забезпечує контроль за дотриманням технології вирощування культур. 

 

Парк сільськогосподарських машин

   

   «АГРО-ОВЕН» має власний парк сучасних сільськогосподарських машин і транспортних засобів, що гарантує ефективність проведення будь-яких робіт, а також забезпечує проведення всіх виробничих процесів в оптимальні терміни.

   Масштаб земельних ресурсів дозволяє використовувати велику і потужну техніку від світових виробників (Джон Дір, Кейс, Грін Плейн, Кроне). 

 

Засоби захисту рослин

 

   В технології вирощування культур особлива увага приділяється оптимальному застосуванню засобів захисту рослин: протруйники, гербіциди, фунгіциди та інсектициди.

 

   «АГРО-ОВЕН» використовує засоби захисту рослин світових виробників Баєр, Сингента, Грін Експрес.