укр eng рус

НАША ОСНОВНА ЗАДАЧА

Стати помічником і порадником у виборі не просто смачного, а якісного м'яса на будь-який випадок життя. Ми готові допомогти Вам у виборі найкращого продукту і рецепта для урочистої події, або сімейного обіду, пікніка на природі, або романтичної вечері! Різноманітність асортименту порадує найвибагливішого клієнта, а ціни не залишать без уваги - спеціальні пропозиції, акції в магазинах «Будинок М'яса» кожен день!

"Свіжість, якість, гарантії - три наріжні камені, на яких побудована наша компанія! "


М'ясо птиці, свинина і яловичина виробництва корпорації «Агроовен», поставляється кожен день і тільки в охолодженому вигляді; нові технології торгівлі, свіжі інтер'єрні рішення; гарантія якості продукту та обслуговування, підтверджена багаторічним досвідом!


Сьогодні «Будинок М'яса» забезпечує смачною, а головне якісною продукцією жителів Дніпропетровської та Полтавської областей.

магазини

місто

Магазинів на знайдено ...

Останні новини

 
 
 
 
 
 
 
 

Не пропустіть нічого цікавого!

Підпишіться на сповіщення про всі нові акції нашого магазину.

     

Контакти

Фірмова торгова мережа

Владислав


Оренда торгових площ

rent@agrooven.com.ua

Владислав


Тех. забезпечення

technical@agrooven.com.ua

Ілона


Закупівлі

buyer@agrooven.com.ua

Костянтин


Підбір персоналу

hr@agrooven.com.ua

Напишіть нам

Ми піклуємося про клієнтів, прислухаємося до вашої думки і хочемо ставати краще з кожним днем. Якщо ви хочете поділитися з нами проблемами, пов'язаними з роботою магазинів, або, навпаки, радістю :) - Ця форма для Вас!