укр eng рус

Про компанію

«Агро-Овен» - фірма-творець.

   Компанія «Агро-Овен» - не просто лідер виробництва високоякісних продуктів (свинини, яловичини, м'яса бройлерів, картоплі) в Дніпропетровському регіоні та Україні, а й першопроходець в сільськогосподарському бізнесі: з лютого 1998 року чотирьохтисячний колектив компанії працює на землі, в тваринництві, птахівництві, на власних переробних підприємствах.

   Виробництво продукції забезпечують 4 аграрних господарства корпорації в Магдалинівському, Солонянському, Новомосковському, Дніпропетровському районах області.
 
   Бройлери на м'ясо вирощуються на трьох найпотужніших птахокомплексах: "Голубовському", "Мар'янівському" (Новомосковський район) і на "Молодіжному" (Солоне), у найменшому з яких разова посадка птиці становить 1 мільйон голів. Фірма має власний інкубатор в Мар'янівці, два м'ясопереробних заводи (в Магдалинівці та Дніпропетровську), завод з переробки та зберігання картоплі потужністю 20500 тонн (в Магдалинівці), два комбікормових заводи (Магдалинівка, Губиниха), що забезпечують кормами птахівництво та тваринництво.
   Площа оброблюваних земель корпорації «Агро-Овен», об'єднана в загальний земельний банк, становить 16 тисяч гектарів (з них 600-700 гектарів щорічно - під картоплею), з яких більше 2000 гектарів - зрошуваний сівозмін.
 
   На п'яти виробничих майданчиках з одноразового вирощування і відгодівлі 46 (!) тисяч голів свиней впроваджений замкнутий цикл виробництва високоякісної свинини. Зерновими для власного виробництва комбікормів свинарство забезпечує рослинницька галузь.
 
   Інтенсифікація виробництва, впровадження у всіх галузях передових європейських технологій, що забезпечують стратегію безперервного розвитку, дозволяють «Агро-Овну» утримувати (протягом шістнадцяти років) лідируючі позиції у виробництві сільгосппродукції в регіоні та Україні.
 
   Фірма постачає свою продукцію споживачеві під власними торговими брендами «Для своїх», «Золотко», «Своя картопля», «ДНІПРОВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ» («ДНЕПРОВСКИЙ МЯСОКОМБИНАТ», «DNIPROVSKIY MYASOKOMBINAT»), а також реалізуючи через власну торговельну мережу «Будинок м'яса» - магазини з такою назвою розташовані в багатьох регіонах України, включаючи Полтаву, Київ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Новомосковськ, Павлоград. Також, починаючи з 2015 року Фірма реалізує власну курячу продукцію під торговими брендами «ДНІПРОВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ», «ДНЕПРОВСКИЙ МЯСОКОМБИНАТ», «DNIPROVSKIY MYASOKOMBINAT» в країни близького та далекого зарубіжжя.
 
 
   Екологічно чисту, вирощену на відмінних чорноземах продукцію по достоїнству оцінив вітчизняний споживач, виправдовуючи багатомільйонні інвестиції, вкладені «Агро-Овном» у впровадження новітніх інтенсивних технологій.

   Рівень розвитку і масштаби діяльності компанії дозволяють щомісяця перераховувати до бюджетів різних рівнів (місцеві, в тому числі) багатомільйонні кошти, працюючи виключно в рамках чинного законодавства.
 
   Завойований компанією «Агро-Овен» високий рівень визнаний в Україні: в офіційному рейтингу корпорація входить в 20 кращих серед п'яти тисяч великих українських аграрних підприємств.

   Скрізь, куди приходить «Агро-Овен», - ведеться будівництво нових об'єктів, реконструкція занедбаних, впроваджуються новітні технології, сотні людей забезпечуються роботою і стабільним заробітком.

   Саме тому компанія «Агро-Овен» в регіоні визнана і має авторитет, як фірма-творець з високим рівнем виробництва і соціальною відповідальністю бізнесу.